Temat: czy to skutecznie leczy toczeń?! Wskazówki sejmu Wilka: Znaj , Które Jedzenia by Zjeść albo Uniknąć

Witam. Czy ktoś leczył się tą metodą. Czy ktoś z Was słyszał?

Kamila

Użytkownik - 11 postów


Witaj
Bardzo dobre opinie ma zbiera preparat IMMUNOMODULIN. Proszę wpisać w google IMMUNOMODULIN i poczytaj więcej.

Lub czytaj więcej tutaj -> prawdziwe przyczyny tocznia

dr Anna

Ekspert - 2881 postów


Sprawdź także


Wbrew temu co mogłeś przeczytać na Internecie, jest nikt nie założył diety dla tocznia. Właśnie jak z jakimkolwiek medycznym warunkiem, ty powinien dążyć zjeść zdrową mieszankę owoców i roślin, książka całego ziarna, szczupłe białko i ryba.

Jednak pewne jedzenia mogą być lepsze niż inni dla zarządzanie twoimi symptomami. Klikaj przez pokaz slajdów by odkryć co zawierać w twojej diecie i co wykopać rów.

Czerwone mięso jest pełne tłuszczu nasyconego, który może przyczynić się do choroba serca. Z drugiej strony, łów ryby taki jak łosoś, tuńczyk, makrela i sardynki, bądź wysokie w omedze 3 kwasach tłuszczowych. Omegi 3s są wielonienasycone kwasy tłuszczowe , które pomagają ochronić przeciw chorobie serca, według Harvardu Szkoły z Zdrowie Publiczne. Oni mogą też zmniejszyć zapalenie w ciele.

dobra wiadomość dla ludzi z toczniem, którzy stają wobec dużo wyższe ryzyko dla choroby serca niż ogólna populacja. 

Leki steroidu , którego możesz wziąć skontrolować toczeń może mieć nieprzyjemny efekt uboczny rozcieńczania twoich kości, robiąc ty bezbronniejszy do złamania. By zwalczyć ten skutek, jedzą jedzenia , które są wysokie w wapniu i witamina , które wzmacniają kości.

Tamto zawiera niskotłuszczowy mleko, ser, jogurt i ciemna zieleń liściaste rośliny takie jak szpinak i brokuły. Poproś twój doktor o braniu dodatku jeśli nie dość dostający wapnia i witamina D od jedzenia samotnie.

cel powinien mieć zjeść dietę nisko w nasycony i tłuszcze transu. Jednak to jest szczególnie prawdziwe dla ludzi z toczeń. Steroidy mogą powiększyć twój apetyt i spowodować ciebie by zyskać na wadze, ważny by obserwować to , co jesz.

Spróbuj skupić się na jedzeniach , które wypełnią ciebie bez materiału wypełniającego ty poza, taki jak surowe rośliny, wyciągnięty z trzaskiem przez powietrze prażona kukurydza i owoc. 

Lucerna to jedno jedzenie , które prawdopodobnie jest na twoim płytki talerz jeśli masz tocznia. Te kiełki zawierają aminokwas nazwany L canavanine, który może wysłać twój układ odpornościowy do nadbiegu i wybuchnąć twoje symptomy tocznia , według Wilka Fundacja Ameryki.

Ludzie zjedzona lucerna zareagowały z bólem mięśni i zmęczenie i ich doktorzy zauważyli zmiany na ich badaniu krwi wynika.

Chociaż tam jakikolwiek dowód naukowy by okazać się to, kilku ludzi z toczniem znajduje , że wrażliwy do roślin psianki. To zawiera ziemniaki, pomidory, słodkie i gorące pieprze i oberżyna.

Utrzymaj pamiętnik jedzenia by zarejestrować to , co jesz. Wyeliminuj rośliny , które powodują twoje symptomy by wybuchnąć za każdym razem jesz ich.

Sporadyczny kieliszek czerwonego wina albo piwo ograniczone. Jednak alkohol może oddziaływać wzajemnie z kilkoma lekami , które bierzesz skontrolować twój warunek. Picie podczas brania leków NSAID takich jak ibuprofen (Motrin) albo naproksen (Naprosyn), na przykład, mógłby powiększyć twoje ryzyko żołądka krwawiącego albo wrzody. Alkohol może też zmniejszyć skuteczność warfaryny (Kumadyna) i metotreksat.

Odłożony na bok solniczka i początek rozkazujący twoją restaurację posiłki bez sodu. Według Johns Hopkinsa Wilka Centrum, jedząc za dużo soli może podnieść twoją krew ciśnienie i powiększają twoje ryzyko dla choroby serca. Wilk już kładzie ciebie przy wyższe ryzyko dla rozwijania choroby serca.

Zastąp inne przyprawy takie jak cytryna, czosnek, pieprz i curry by wzmóc smak jedzenia.

Pewna liczba z od Grzmotu Boga winorośli były kaptowana na sieci dla ulżenia symptomom tocznia. Jednak jest bardzo mało dowodu , który jakiekolwiek z nich praca.

Te produkty mogą oddziaływać wzajemnie z lekami biorącymi dla toczeń i efekty uboczne powodu. biorą jakiekolwiek ziołowe lekarstwo albo dodatek bez najpierw mówienia do twojego doktora.

Z powrotem by Zacząć się


Adam

Użytkownik - 45 postów